screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe dla firm, poszukuję!

gadżety reklamowe dla firm, poszukuję!

Chciałbym dotrzeć do oferty z tanimi gadżetami reklamowymi, które będą wykonane z niesłychanie dobrych materiałów. Na pierwszym miejscu jest, jakość bo nie chce żeby z byle, czym moja firma była później kojarzona.

Intro_69

Posty: 1

 
W naszej firmie zamawialiśmy gadżety reklamowe z nadrukami, lecz nie wiem dokładnie gdzie to robiliśmy. Na pewno była to jakaś firma, która ma ofertę w Internecie.

Saradoonin

Posty: 2

 
Trudno byłoby odszukać tańszą reklamę niż z gadżetami reklamowymi z nadrukiem, dlatego należałoby zaznajomić się z ofertą. Można nie zamawiać, lecz zbadać byłoby należałoby. Tym bardziej, iż ceny takich gadżetów są faktycznie niskie. Zamówić można dużo i tanio.

Oct714

Posty: 15

 
Widziałem tak wiele gadżetów reklamowych dla firm, że trudno się zdecydować, co wybrać. Jeśli zależy nam na popularnych gadżetach to na pewno warto zainteresować się długopisami. Nie kosztują dużo, a do tego klienci chętnie po nie sięgają. Reklama jest wtedy skuteczna.

Kitas

Posty: 3

 
Oferty z tanimi długopisami reklamowymi odnajdziemy na https://taniedlugopisy.com.pl. Sam robię tutaj zakupy od bardzo dawna i zawsze przygotowują mi najlepsze długopisy i do tego bardzo trwały nadruk. Polecam ich ofertę.

Noruhe

Posty: 2

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, dlatego uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie i polecam innym.

MBsmoke

Posty: 2

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, dlatego uważam, że to niesłychanie dobre rozwiązanie i polecam innym.

Klara323

Posty: 6

 
Według mnie reklama na gadżetach z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Wiele nie trzeba wydać, a można naprawdę bardzo dużo zyskać. Warto poszukać jakiejś firmy, która ma dużo ofert, ale i promocyjne ceny.

Black_Riot

Posty: 4