screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

DJ na wesele, polecicie ?

DJ na wesele, polecicie ?

Cześć. Ile mogą kosztować torty weselne? Mam świadomość, iż mnóstwo zależy od jego wielkości. Chciałabym zamówić taki, który wystarczy dla 150 gości na moim przyjęciu.

PaweL

Posty: 3

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to niezwykle dobrze rozwiązanie, gdyż zapłacicie maksymalnie kilkaset pln, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

jarossse

Posty: 13

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą radowały się usługi, jakie świadczy konsultant weselny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie sporo, a dodatkowo konsultant może zagwarantować Wam pewne oszczędności, bowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

MShR

Posty: 25

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych odnajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować szanse, jakie jest w stanie Wam zapewnić. Pozdrawiam.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Mieliśmy sporo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, jakie pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

qwed

Posty: 19

 
Nie ma uniwersalnej recepty, jaka pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasami wystarczy być na weselu, na jakim gra konkretny zespół muzyczny.

Nim_wer

Posty: 27

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Kitas

Posty: 6

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

mirekp2005

Posty: 8