screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena firmy, poszukuję!

wycena firmy, poszukuję!

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

wer5555

Posty: 1

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, jakie wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Marioleczka

Posty: 2

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować różne plany inwestycyjne. Należałoby się z nimi kontaktować, albowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Grabow12

Posty: 5

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

Grabow12

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to należałoby się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

szymon2626

Posty: 17

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

wielgiii

Posty: 23

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w wielu sprawach. Przeważnie do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Należałoby skontaktować się z doświadczoną firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że wiele jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

Nikuś23

Posty: 3

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

Aniusiaaa1

Posty: 2