screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jak działa elektroniczny system urlopowy?

Jak działa elektroniczny system urlopowy?

Witam serdecznie. Czy system do ewidencji czasu pracy ma szansę zbadać się w każdej firmie?

bezMama

Posty: 15

 
Sprawdzony system e-urlopy znalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, że obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie bardzo dobrym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie sprawdzić :)

ciopix

Posty: 23

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” przez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym bardzo praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zadowolony, a co dalej? Zobaczymy :)

AAA333

Posty: 19

 
Zawsze przedmiotem mojego zastanowienia był czas pracy pracowników. Interesowało mnie czy faktycznie spędzają odpowiednią ilość czasu w firmie, bo po prostu czasami wyjeżdżałem np. godzinę przed zamknięciem biura i wiedziałem, że nie wrócę przed zamknięciem. To mogła być podstawa do nadużyć ze strony pracowników.

Bienkus

Posty: 27

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na niesłychanie wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie dzisiaj priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

Serwet87

Posty: 25

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, jaką zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, iż funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

Serduszko4

Posty: 18