screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Spływy Tanew, organizacja ?

Spływy Tanew, organizacja ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie wyśmienitym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, jaka nie posiada doświadczenia?

mnichest

Posty: 5

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Ptaszek22

Posty: 18

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

giena1977a

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

BumBum_54

Posty: 22

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie albowiem widoki na tej rzece faktycznie zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Poznaniaczek2

Posty: 9

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to idealne wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę bardzo dobrze.

Squel

Posty: 15

 
Naturalnie pożądane byłoby posiadać umiejętność pływania na kajakach natomiast jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz gdyż będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

ZjadaczGłów

Posty: 13