screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

informatyk, gdzie warto ?

informatyk, gdzie warto ?

Padł mi dysk twardy i niestety straciłem sporo ważnych dokumentów. Nie wiem teraz, co wykonać? Jeżeli może jakiś informatyk, który się tym zajmuje i jest w stanie nam pomóc, albowiem sam kompletnie się na tym nie znam.

czesława34

Posty: 1

 
Jeśli ktoś szuka specjalistów to warto zgłosić się do serwisu laptopów https://itex-serwis-komputerow.pl, bowiem oni się na wszystkim niesłychanie dobrze znają. Są w stanie nam pomóc przy nagłych awariach jak i innych problemach.

Black_Riot

Posty: 7

 
Komputery stacjonarne staram się naprawiać sam, ale laptopy nie. To za małe, zaraz coś połamie i tylko kłopoty z tego będą. Zdecydowanie normalny komputer jest łatwiejszy w naprawie. Jeżeli ktoś ma, chociaż małe pojęcie o tym to bez problemów będzie mógł sobie z tym poradzić. Można wówczas wiele zaoszczędzić pieniędzy.

Jasio234

Posty: 2

 
Mnie serwis laptopów niezmiernie pomógł. Miałem problemy z kartą graficzną, zatem szybko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam fachowców, albowiem samemu to można tylko zaszkodzić, a potem taka naprawa jest o mnóstwo trudniejsze i niewątpliwie o mnóstwo więcej kosztuje.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Bez serwisu komputerów to bym ze sprzętu nie korzystał. Mam pecha i ciągle się coś dzieje nie tak. Dobrze, iż są fachowcy, którzy są w stanie mi pomóc.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne kłopoty z odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, zatem myślałem, że się nie uda. Na szczęście większa część danych dało się odzyskać i jestem niesłychanie zaspokojony. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym faktycznie niesłychanie dobrze zna.

Noruhe

Posty: 2