screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Serwis ploterów z Poznania

Serwis ploterów z Poznania

Hej, ostatnio awarii uległ jedyny ploter w mojej firmie. W jakim serwisie zostanie on najszybciej naprawiony?

ewu1u01

Posty: 7

 
W własnej firmie używam wielu ploterów i w wypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo albowiem jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od kupna nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Kolekcjoner

Posty: 27

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

sliwa404

Posty: 23

 
Jeżeli prowadzisz swoją firmę w Poznaniu to serwisów oferujących naprawę ploterów masz rzeczywiście dużo. Osobiście radziłbym Ci jednak udanie się do serwisu specjalizującego się w ploterach konkretnej marki. Z doświadczenia wiem, iż serwisy tego typu zdecydowanie lepiej świadczą swoje usługi.

Limery78

Posty: 19

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje własnej decyzji gdyż zaoszczędził niesłychanie mnóstwo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

wisła1905

Posty: 14

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

Muzyka24

Posty: 17

 
Jeżeli faktycznie bardzo szybko potrzebujesz dostać ploter z powrotem to w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go do naprawy. W wielu serwisach naprawy tego typu wykonywane są prawie natychmiast w przypadku najpopularniejszych usterek i swój ploter powinieneś otrzymać w przeciągu kilku dni.

Yuri20

Posty: 13

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

jajosz12

Posty: 15

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w świetnym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

Złoty

Posty: 13