screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie, pomocy!

mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie, pomocy!

Witam, czy znacie dobrą klinikę, w której jest ortopedia zabiegi w Szczecinie? Jesteście w stanie mi polecić placówkę, do której wy chodzicie? Nabawiłam się kontuzji nogi, od dłuższego czasu nie mogę dojść do siebie i nie wiem, co dalej robić.

oligard

Posty: 1

 
W leczeniu otyłości w Szczecinie może pomóc Ci dietetyk. Dobrze jest znaleźć najlepszego specjalistę, który powie Ci, jak zdrowo się odżywiać, aby zrzucić zbędne kilogramy. Nadwaga oraz otyłość prowadzą do wielu poważnych chorób. Dlatego nie zwlekaj z wizytą.

090913123

Posty: 3

 
Chyba niezmiernie sporo ludzi wykonuje botoks w Szczecinie. Słyszałam, że jest tam niezmiernie dobra klinika medycyny estetycznej, jednakże nie mam jeszcze kontaktu. Sama jestem na etapie szukania, więc również chętnie się dowiem.

090913123

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o ortopedia zabiegi w Szczecinie to należałoby odnaleźć kilka klinik i wybrać tą najlepszą. Ludzie często polecają różne placówki, jednakże każdy zabieg jest inny, tak samo jak lekarz. Warto odnaleźć placówkę najlepszą dla siebie.

tomalix

Posty: 3

 
Ja wykonywałam zabieg - mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jeśli chcesz to polecę Ci jedną klinikę, do której sama chodzę i moje koleżanki.

Marioleczka

Posty: 2

 
Cześć, powinnaś skorzystać z usług laryngologa dla dzieci w Szczecinie w tej klinice https://olimedica.pl/laryngologia-dziecieca/. Mają olbrzymie doświadczenie. Niezmiernie fajnie podchodzą do dzieci. Niezmiernie polecam dla matek.

Grabow12

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o powiększanie ust w Szczecinie to bardzo dokładnie sprawdzaj każdą klinikę. Niektórzy uważają się za ekspertów, jednak nie raz widziałam, jak dziewczyny miały brzydko zrobione usta.

sliwa404

Posty: 23