screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

regranulat PP, szukam

regranulat PP, szukam

Interesuje mnie skupu odpadów z tworzyw sztucznych. Chętnie nawiąże współpracę. Zależy mi bardzo, aby mieli atrakcyjne ceny. Polecacie kogoś?

irecki67

Posty: 1

 
Cześć. Jeżeli chodzi o dobrej jakości regranulaty to pożądane byłoby poszukać tego typu produktu przez internet. Ja kilka dni temu czytałem dużo o jednej firmie i raczej kupie od nich produkt. Mają same pozytywne opinie w internecie. https://www.aseosystem.pl/oferta/kategoria/2-regranulaty-tworzyw-sztucznych.

boysss12

Posty: 10

 
Czasami zdarza się wpaść na niesła ofertę skupu odpadów pp. Wiele takich przedsiębiorstw swoje oferty promuje w internecie.

damiano33

Posty: 10

 
Nie wszędzie można odnaleźć skup odpadów z tworzyw sztucznych, który ma porządne oferty. Ja kiedyś odnalazłam sporo informacji na temat, jednej firmy. Skontaktowałam się z nimi i zaproponowali niezwykle dogodne warunki współpracy. Jak będziecie chcieli linka to chętnie wam podeśle.

Klarka34

Posty: 11

 
Cześć. Jeżeli chodzi o porządnej jakości regranulaty to warto poszukać tego typu produktu przez internet. Dzięki opinii poszczególnych firm, można znaleźć naprawdę porządnej jakości towar.

TomekK

Posty: 3

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można zakupić w atrakcyjnej cenie. Wystarczy postawić na stosowną ofertę, a współpraca będzie na pewno korzystna.

Lesny

Posty: 7