screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

charms reflexions, jaki sklep ?

charms reflexions, jaki sklep ?

Poszukuje blokady beads pandora, która będzie pasowała do mojej bransoletki. Poszukuje jakiegoś bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego jubilerskiego.

gregBard

Posty: 1

 
Widziałam gdzieś bardzo duży wybór przywieszek reflexions, ale musze sprawdzić gdzie to było? Oczywiście mówię o robieniu zakupów przez Internet, bo uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.

Grabow12

Posty: 3

 
Wybrałam charms reflexions w sklepie https://valerio.pl/pozlacane-srebrny-charms-do-pandora-koralik-reflexions-love-milosc-srebro-925-ap9185y-p-6688.html i naprawdę oferta jest super. Wszystkie produkty są oryginalne, co ma dla mnie znaczenie. Wykonane zostały z najlepszych materiałów. Polecam wszystkim.

Komuka

Posty: 2

 
Mnie się niezwykle podobają srebrne bransolety, ale często je zrywam. Niestety trzeba uważać jak się ma takie ozdoby, a bywa z tym niezwykle różnie. Takie ciaśniejsze to jeszcze jest szansa, że się utrzymają, ale takie większe i luźne to na bank zgubie. Troszkę szkoda, bowiem jednak troszkę pieniędzy takie bransolety kosztują.

Bryzyt1

Posty: 9

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki kupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po naprawdę bardzo duże.

Soryuj

Posty: 2

 
Według mnie koła pozłacane są zawsze modne. Bez wątpienia trzeba ubrać się odpowiednio do takich kolczyków, natomiast ja akurat nie mam z tym kłopotów. Z kupowaniem nie ma kłopotów, albowiem takie kolczyki można odszukać w sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

Yuri20

Posty: 4

 
Kiedyś szukałam naszyjników z cyrkonami i dopiero w Internecie odnalazłam to, czego potrzebowałam. Nie pamiętam już, jakie były ceny, niemniej jednak byłam zadowolona, albowiem polecałam sklep również moim znajomym.

sooo23

Posty: 11

 
Nosiłam dawno temu po kilka sztywnych bransolet, niemniej jednak obecnie mało, kto je nosi. Może są modne, niemniej jednak akurat nie wśród ludzi, z którymi przebywam. Nie zawsze takie bransolety są praktyczne, zatem zapewne sporo kobiet woli wybrać inne modele, jakie są w sprzedaży.

Grabow12

Posty: 2

 
Ofert z przywieszkami do bransolet jest bardzo wiele. Byłam w jednym ze sklepów, bo kupowałam komuś prezent. Troszkę czasu w internecie spędziłam zanim udało mi się zdecydować, co wybrać. Za duża oferta to też nie za dobrze, natomiast to tylko moje zdanie na ten temat.

arko1916

Posty: 13