screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf na wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotograf na wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić zdjęcia ślubne. Nie za bardzo się na tym znam, dlatego dajcie znać, na co w ogóle zwracać uwagę? Moje doświadczenie w tym niestety jest zerowe.

alek45

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Kitas

Posty: 5

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

TomekK

Posty: 3

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

xtigerx

Posty: 3

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To niespotykane fotografie i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś wiecej, zatem trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

gruszk009

Posty: 7

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, ale również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

Yuri20

Posty: 4

 
Wybór fotografów jest niezwykle znaczny. Na nieszczęście nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne fotografie. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

miko_poz

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można oczywiście kierować się ceną, ale jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu i z wesela to mamy jedną szansę, aby je wykonać. Warto, zatem skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy bardzo zadowoleni.

090913123

Posty: 3

 
Mnie się podobają fotografie ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, lecz również czyjeś. To taka szczególna chwila dla każdego. Na nieszczęście nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wówczas na zdjęciach.

Miluśkooo2

Posty: 2